Gdańska 18 Łódź

Mamy do zaoferowania dla Państwa mieszkania z czterema niezależnymi pokojami oraz czteroosobowe samodzielne mieszkanie przy ulicy Gdańskiej. Gacjusz, łódzki tani hostel w sąsiedztwie Manufaktury, zaprasza zarówno na pobyty długoterminowe, jak i te dużo krótsze. Pokoje do wynajęcia są w pełni umeblowane oraz mają dostęp do darmowego Wi-Fi, a także telewizji. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne sprzęty AGD. Łazienki są przystosowane do potrzeb Klientów. Jest możliwość goszczenia zwierząt. Nasze noclegi w Łodzi to prawdziwa gratka dla studentów, turystów, przedstawicieli handlowych, a także dla agencji pracy oraz gości zagranicznych, którzy poszukują pokoju do wynajęcia w dobrej lokalizacji i rozsądnej cenie.

Tani hostel z Placem Wolności oddalonym o zaledwie kilka kroków

Dogodna lokalizacja sprawia, że dostaną się Państwo praktycznie wszędzie w krótkim czasie. W niedalekiej odległości od obiektu noclegowego znajdują się choćby Muzeum Fabryki i Centrum Handlowe Manufaktura, Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne, a także Park Staromiejski. Nasze tanie pokoje do wynajęcia to dobre rozwiązanie szczególnie dla osób poruszających się komunikacją miejską, ponieważ w pobliżu noclegu jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Hostel oferuje też możliwość wynajęcia całego mieszkania na wyłączność z opcją dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

Korzystającym z miejsca noclegowego Gościom zapewniamy również możliwość użytkowania z pralek znajdujących się w obiekcie. O bezpieczeństwo Gości hostelu zadba profesjonalna firma ochroniarska, posiadamy też oczywiście nowoczesny system monitoringu.

Komfortowe noclegi w Łodzi w atrakcyjnej cenie

Jeżeli szukają Państwo pokoju do wynajęcia w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, trudno o lepszą ofertę niż nasza. Warto pamiętać, że przy większej ilości osób i dłuższym okresie wynajmu pokoi jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT.

Prosimy nie zapominać, że w ofercie naszego taniego hostelu w Łodzi są też inne obiekty w ciekawych lokalizacjach, zachęcamy do zapoznania się z nimi!