Łagiewnicka 16 Łódź

Nasz hostel mieści się na Bałutach, tuż przy centrum, dzięki czemu z łatwością mogą się Państwo dostać do najciekawszych miejsc w całej Łodzi. W pobliżu znajduje się przykładowo cieszące się ogromną popularnością centrum handlowo–rozrywkowe „Manufaktura”, targowisko „Rynek Bałucki” oraz mnóstwo sklepów m.in. Biedronka, Netto. Tanie noclegi oferujemy blisko słynnej ulicy Piotrkowskiej, co jest dużym atutem dla osób chcących skorzystać z szerokiej gamy regionalnych barów i restauracji. Ta ulica tętni życiem od rana do wieczora, więc na brak atrakcji na pewno nie będą mogli Państwo narzekać!

Niedrogie pokoje na wynajem w wygodnym hostelu na Bałutach

Do Państwa dyspozycji oddajemy aż 160 tanich miejsc noclegowych, co daje możliwość zakwaterowania nawet dużych grup pracowników oraz grup wycieczkowych, a także oczywiście gości weselnych i studentów czy rodzin z dziećmi. W naszym hostelu mile widziane są również zwierzęta! Jakie pokoje na wynajem oferujemy? Przede wszystkim 2 oraz 4-osobowe, ale nie brakuje także tych przeznaczonych dla osób podróżujących pojedynczo oraz w grupach liczących 3, 5 lub nawet 6 osób. Gwarantujemy, że tani nocleg znajdzie w naszym hostelu dosłownie każdy. Pokoje do wynajęcia są w pełni umeblowane, zapewniony jest w nich również nieograniczony dostęp do darmowego Internetu oraz telewizji. Kuchnia jest wyposażona w cały niezbędny sprzęt do przygotowywania posiłków, a łazienki w hostelu Gacjusz są perfekcyjnie przystosowane do potrzeb Klientów.

Tanie noclegi w Łodzi – elastyczna oferta dla każdego.

Istnieje możliwość wynajęcia nie tylko poszczególnych pokoi, ale również całego budynku z opcją dostosowania go do indywidualnych potrzeb Klienta. Dla Gości hostelu przewidziano możliwość korzystania z pralek mieszących się w obiekcie, nie trzeba się też martwić o bezpieczeństwo auta – w pobliżu noclegu znajdują się strzeżone parkingi. Obiekt jest monitorowany, przez cały czas znajduje się również pod nadzorem firmy ochroniarskiej, co pozwala zapobiec zawczasu wszelkim przykrym incydentom. Przy większej liczbie osób i dłuższym okresie pobytu możliwe są negocjacje cenowe. Na życzenie Gości, wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tanich noclegów. Wygodne pokoje na wynajem w samym sercu łódzkich Bałut już na Państwa czekają!