Rybna 9 Łódź

Dogodna lokalizacja, niskie ceny i fachowa obsługa od przekroczenia progu naszego obiektu, aż po zdanie kluczy – to między innymi dlatego Gacjusz cieszy się tak dużą popularnością. Do Państwa dyspozycji oddajemy aż 138 miejsc noclegowych. Hostel w centrum Łodzi mieszczący się pod adresem Rybna 9 z przyjemnością będzie Państwa gościć podczas pobytów długo i krótkoterminowych.

Posiadamy tanie pokoje na wynajem przeznaczone dla 1-6 Gości lub nawet większej liczby osób. Każdy z nich wyposażony jest we wszystkie niezbędne sprzęty oraz posiada nieograniczony dostęp do darmowego Internetu oraz telewizji. Oferowane przez nas noclegi w centrum Łodzi posiadają ponadto zadbane łazienki odpowiadające potrzebom Klientów oraz kuchnię z całym niezbędnym wyposażeniem do przygotowywania posiłków. Warto również podkreślić, że jesteśmy hostelem przyjaznym zwierzętom!

Znany i lubiany hostel w centrum Łodzi

Naszymi Gości są przede wszystkim grupy pracownicze, ale często z oferty korzystają też przedstawiciele handlowi, a także osoby przyjeżdżające na kursy oraz liczne imprezy i konferencje organizowane w mieście. Dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej osoby wynajmujące tanie pokoje w naszym hostelu nie będą miały jakichkolwiek problemów z dostaniem się w dowolne miejsce w obrębie aglomeracji. Bliska odległość obiektu noclegowego do centrum miasta to również najlepsza gwarancja, że w odległości zaledwie kilku kroków znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: od restauracji i kawiarni, przez place zabaw, aż po wszelkiego rodzaju sklepy i zakłady usługowe.

Komfortowy, tani pokój na wynajem w Łodzi dla paczki przyjaciół

W naszym mieście ma wkrótce rozpocząć się wydarzenie, np. mecz lub koncert, którym są Państwo zainteresowani? Tanie noclegi w centralnie położonym hostelu Gacjusz to zawsze najlepsze rozwiązanie! Zapewniamy m.in.:

  • możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność z opcją dostosowania go do własnych potrzeb,
  • możliwość korzystania z pralek należących do obiektu,
  • własny parking mieszczący samochody o nawet dużych gabarytach,
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa – korzystamy z usług renomowanej firmy ochroniarskiej,
  • negocjacje cenowe przy większej ilości osób i dłuższym okresie pobytu w naszym obiekcie noclegowym w centrum.

Polecamy również tanie pokoje na wynajem w kilku innych lokalizacjach. Sprawdź całą ofertę noclegową hostelu Gacjusz!